Demirci düğün fotoğrafçısı

Demirci düğün fotoğrafçısı olarak, hayatınızdaki o mükemmel anı sizlere kare kare sunmak bizim en asil görevimizdir. Gelişen teknoloji ile her şey sanallaştırılmış olsa da, bizim için hala birinci öncelik doğallıktır. Mümkün olduğunca her şeyi en doğal haliyle sunmak istiyoruz.

Demirci düğün fotoğrafçısı

Cenk KAYA Photograohy olarak, Demirci düğün fotoğrafçısı, gelin ve damat adaylarının en mutlu gününde profesyonel fotoğrafçılık hizmeti sunmaktadır. Hayatınızın en mutlu gününde sizlerin yanında olmak ve sizleri memnun edecek şekilde fotoğrafları albüm haline getiriyoruz. Albümün tüm detaylarına siz karar vermekle beraber size sadece o günün tadını çıkarmak düşüyor.

Çekim Mekanları

Doğal ve gerçek mekanlar, güneş ışığı, doğanın insanın içine işleyen o mükemmel dokusuyla bir sinerji içerisinde ve asla yapmacık olmadan olduğumuz gibi davranarak. Fotoğraflarda yapmacık gülümsemeler yerine sevgi dolu gülümsemeler barındırarak fotoğraflamak istiyoruz sizleri. Düğün fotoğrafçısı’nın farkı burada ortaya çıkıyor. Olayımız sadece sizleri bir kareye sığdırmak değil. Sizlerin o fotoğraflara ne zaman bakarsanız bakın yine o gün ne hissettiğinizi, en ufak ayrıntısına kadar hatırlamanızı sağlamak.

Önceden randevu almak

Fotoğrafçıyla en az 3-4 ay önce anlaşmanız faydalı olacaktır. Bunun en temel sebeplerinden biri fotoğrafçıların düğün sezonlarında yoğun olmasıdır. Fotoğrafçı seçimini asla son aya bırakmamalı, aylar öncesinden düğün fotoğrafçılarının çalışmaları arasında göz gezdirerek tarzını beğendiğiniz fotoğrafçıyla anlaşma sağlamalısınız.

Bu seçimi son zamanlara bıraktığınız takdirde fotoğrafçı bulmanız zor olabilir, çünkü evli çiftler fotoğrafçı ile olan anlaşmalarını aylar öncesinden yapmaktadır. Düğün organizasyonu oldukça çaba gerektiren bir iştir. Özellikle son günlerde mekân seçimi, davetli listesi, yerin ayarlanması gibi meseleler zaman alacaktır. Bu bakımdan düğün fotoğrafçısı seçiminin organizasyonun en yoğun olduğu zamanlara denk getirilmemesi gerekir. Zira aceleyle seçilmiş bir fotoğrafçının çektiği fotoğrafların kalitesinden de memnun kalmayabilirsiniz.

Demirci düğün hikayesi

Demirci düğün hikayesi, düğünün hazırlık aşamasından düğün bitimine kadar klasik video kaydının dışında sinematik ve öyküsel kayıt yapılarak en özel anların kaydedilmesi ve sonrasında birleştirilmesi olarak tanımlanabilir. Düğün sürecinde kısa video klip kaydı alınarak düğün konseptine uygun şekilde kurgusunun yapılması işlemi düğün gününü daha etkileyici şekilde anlatma imkanı sunar. Böylece klasik olan video kaydının dışında daha sinematik tarz bir sunum ortaya çıkmış olur. Demirci düğün hikayesi, düğün belgeseli ya da düğün klipi olarak da tanımlanan bu film ülkemizde son dönemde popüler hale gelmiştir.

Düğün hikayesi ya da düğün klipi profesyonel olarak kayda alınması gereken bir çekim türüdür. Kayıt sürecinde hangi açıdan ve nasıl çekim yapılması gerektiği profesyonellik gerektirdiği için bu alanda uzman olan videographerlar tarafından destek alınması gerekir. Demirci düğün hikayesi çekiminin yanı sıra hikayenin tam anlamıyla mesajı aktarabilmesi için doğru şekilde kurgulanması gerekmektedir. Demirci düğün fotoğrafçısı olarak bizler, bu bağlamda en iyi hizmeti sunabilmek adına fotoğraf ve video alanında uzman olan ekip ile sizlerin yanınızdayız.