Düğün Hikayesi Ankara

Düğün Hikayesi Ankara Dış Mekan Çekimleri Kübra Yılmaz ‘ın İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafından gerçekleştirildi. Kübra ve Yılamaz Çiftine Mutluluklar diliyoruz. 2017

Düğün Hikayesi Ankara

Ankara düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya, en özel gününüzde sizinle aynı heyecanı yaşayarak, keyifli anlarınızı fotoğraf karelerine çekiyor. Dış mekan düğün fotoğrafçılığı, düğün hikayesi fotoğrafçılığı, düğün hikayesi ve video çekimi artık düğünün olmazsa olmazı haline geldi. Evlenen çift, en mutlu gününüzü ölümsüzleştiriyor. Avantajlı düğün fotoğraf çekimi paketlerimizi ve düğün fotoğraflarından oluşan özel panoramik albüm setlerimizi keşfetmeyi unutmayın. Cenk Kaya ile iletişime geçin. Randevu alın.

Düğün Hikayesi

Düğün Hikayesi Ankara çekim mekanı olarak; otantik alanlar, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. Çekimler için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir. Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.

Ankara Düğün çekimleri

En güzel şey sanırım, insanların hayatlarının en önemli zaman diliminde onlarla birlikte olmak ve yıllar sonra bakacakları fotoğrafları karelemek . Kübra ve Yılmaz’ın ailelerinin mutlu günlerinde gülüşleri görmek, o değerli anlardan kareler toplamak gerçekten benim için çok keyifli idi. Bu kareler ister düğün fotoğrafında olsun, ister nişan, isterse de söz fotoğrafında olsun, hepsindeki gülüşler, tarifsiz anlar . Kübra ve Yılmaz’ın fotoğraf larını çekerken biz fotoğrafçılar için mutluluk veriyor. Bana bu fırsatı verdikleri için teşekkür ediyorum. Fotoğrafçı fotoğraf çekmeden duramıyor. Onların enerjisi her şey.. Gerçekten onlar olmadan bu kareler keyifli ve güzel olamazdı.

Düğün Kübra Yılmaz

Düğün Hikayesi Ankara; Kübra ve Yılmaz ile düğünlerinden çok sonraya bir ağustos gününe birlikte çekim günü belirlemiştik . İzmir Çeşme Alaçatı’da. Yaz mevsimi dış mekan fotoğraf çekimleri için en çok yakıştırdığım mevsimdir. Tam gün çekim gerçekleştirdim. Bu harika güneşli günlerin çok sevdiğim ağustos ayı idi 15 Ağustos 2017 günü İzmir’de Dış Mekan Çekimi İsteyen Çiftlerine İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya doğayı Dijital stüdyoya çevirmektedir. İzmir düğün hikayesi çekimlerinizi Cenk Kaya size ait özel gününüzü unutulmaz anlarınızı fotoğraflara taşıyacaktır. Düğün Hikayesi fotoğraf çekimleriniz bir senaryo üzerinden çekilmektedir. @hgcsoft