İzmir Fotoğraf Çekimleri SuleChat

İzmir Fotoğraf Çekimleri SuleChat Cenk Kaya tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölge daha güzel fotoğraflar çekilir bilir. Çünkü Cenk Kaya fotoğraf sezonu sonrası define avcıları gibi her yıl yeni alanlar aramaktadır. Bizlerle iletişime geçerek nasıl bir çekim istediğinizi anlatmalısınız.

İzmir Fotoğraf Çekimleri SuleChat

İzmir Düğün Fotoğraf Çekimleri Çeşme Alaçatı bölgesine ait rotamız var Foça ve çevresi Fotoğraf çekim rotamız var. Aydın yöresine ait rotamız var Manisa bölgesine ait değişik fotoğraf çekim alanlarımız var. Bunların çoğu imkanlar ölçüsünde instagram hesabımda paylaşıyorum.

Fotoğraf çekilecek bölgelerde her fotoğrafı çekemezsiniz. örneğin gün batımı çekimleri bazı bölgelere özgün çekimdir. onun için o saatte o mevsimde o bölgede olmanız gerekiyor. Hasat sonu olan resimler genelde mevsimin özelliklerini taşır. Müşterinin ben ayçiçeği tarlasında düğün fotoğraf talebi her zaman yerine getirilemiyor. Biz bir normal çekimlerde 450-600 kare fotoğraf kolleksiyonu oluşuyor. Aslında talep doğrultusunda bir fotoğraf çekim rotası çıkarıyoruz bu rota üzerinde çekime başladığımız andan gün batımına kadar o rotada bulunan daha önceki çekimlerde bildiğimiz için o rotanın tamamında resim kareleri çekiyoruz.

izmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya