Hakkımızda

Freelance Photographer Cenk KAYA

Düğün günü, hayatınızın en özel ve mutlu anlarından biridir. Bu anı unutulmaz kılmak için bir profesyonel düğün fotoğrafçısıyla çalışmak önemlidir. İzmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya, bu önemli görevi üstlenmeye hazır.

Cenk Kaya, İzmir’de doğmuş ve büyümüş bir sanatçıdır. Lise yıllarında fotoğrafçılığa başlamıştır. Sürekli kendini geliştiren, yeni teknikler ve ekipmanlar deneyen, yaratıcı ve estetik bir bakış açısına sahip olan Cenk Kaya, düğün fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşmıştır.

Cenk Kaya, çiftlerin kişiliklerini, duygularını ve tarzlarını yansıtan fotoğraflar çekmeyi amaçlar. İzmir’in en güzel bölgelerini dış mekan çekimleri için seçer. Çeşme Alaçatı, Foça, Seferihisar, Urla ve Ayvalık Cunda gibi doğal ve tarihi mekanlarda, doğal ışık ve manzaraları kullanarak çiftlerin özel günlerinde unutulmaz anılar oluşturur.

Cenk Kaya, düğün fotoğraflarınızı size özel tasarlanmış albümlerle sunar. Bütçenize ve zevkinize uygun albüm paketlerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca drone ile yapılan çekimlerle eşsiz bir görsellik elde edebilirsiniz.

Instagram

Yıllar sonra hatırlayacağınız anılarınızı belgeleyelim.

Cenk Kaya ile çalışmak isterseniz, web sitesini ziyaret edebilir, Facebook sayfasını takip edebilir veya telefonla iletişime geçebilirsiniz. Düğün gününüzde sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyacaktır.

Erken rezervasyon için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fotoğraf çekimine başladığımda, yıllar boyunca yüzlerce kare çekmiş biri olarak ufuklarım genişliyor. Her zaman bu duruma inanırım, o an çok yaratıcı oluyorsunuz. İlk defa veya az gördüğünüz her şey, beni zenginleştiriyor. Yaptığım işten mutluluk duyuyorum

iletişim

Özel gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyarız! Deneyimli fotoğrafçı ekibimiz, aşkınızı her karede ölümsüzleştirmeye adanmıştır

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak duyduğum hazdan, yeni ve farklı bir duygudan bahsediyorum. Farklı mekanlar, tarihi binalar veya daha önce fotoğrafını çekmediğimiz yerler, bir sokak Alaçatı’da olabilir. O gün fotoğraflarını çektiğim çift kadar mutlu oluyorum.