Dış Çekim İzmir Fotoğrafçılığı

Dış Çekim İzmir Fotoğrafçılığı Dış Çekim İzmir Düğün Fotoğrafları Nilay Deniz Düğün Fotoğrafları Fotoğrafçı CENK KAYA tarafından çekildi. O gün doğa bizlere fotoğraf çekme şansı vermiş. her şey bizler içindi .

Dış Çekim İzmir Fotoğrafçılığı

Çok güzel bir fotoğraf çekim gerçekleştirdik. Hava güzeldi. Fotoğraf çekimine uygun saatlerde oldukça sakindi. Çiftlerimizde bizlere çok destek oldular. Bugünkü dış mekan fotoğraf çekimini başarılı şekilde tamamladık . İzmir Çeşme Alaçatı ’da Dış Mekan Çekimi İsteyen Çiftlerine İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya doğayı Dijital stüdyo çevirmektedir. İzmir düğün hikayesi çekimlerinizi Fotoğrafçı Cenk KAYA tarafından unutulmaz anların fotoğrafları çekilmektedir.

Düğün Fotoğrafları Nilay Deniz

Dış Çekim İzmir Fotoğrafçılığı Cenk KAYA İzmir Düğün Hikayesi fotoğraf çekimleriniz bir senaryo üzerinden çekilmektedir. Bizler sezon fotoğraf çekimlerine başlamadan önce fotoğraf çekeceğimiz bölgelerde çekimlerin hangi saatlerde uygun fotoğraf çekimlerini çeşitli testler ile belirlemekte o saatlerde o bölgede olmaya çalışmaktadır. Örneğin her dönemin gün batışı fotoğraf karelerini almak için o saatlerde ve o tarihlerde olmak gerekir. Buğday tarlasında fotoğraf çekilecekseniz bunu ekim ayıda gerçekleştirmek mümkün olmadığı gibi. Çiftlerin bu şekilde taleplerini karşılamak mümkün olmuyor. Bizler fotoğraf karelerini tamamen doğanın verdiği temalardan faydalanıyoruz. Ay çiçek tarlasında fotoğraf çekmek için o mevsim de çekilmek lazım.

Burada önceden çekim tarihinin önemi ortaya çıkmaktadır. Sizler düğün tarihiniz belirledikten sonra bence yapılacak iş fotoğraf çekimleriniz için önceden randevu almanızda önem kazanmaktadır. Özellikle yaz sezonunda tatil beldelerinin kalabalık olması sezonda çekimlerin çok olması gün belirlemede önem kazanıyor . Burada diğer önemli olan Fotoğrafçı o gün için fotoğraf çekiminin olmaması ve sizinde o tarihte müsait olmanız gerekiyor.

Üçüncü ise ek paket isterseniz örneğin düğün hikayesi video çekimi gibi oda bir başka ekip tarafından çekilecek olması o ekibinde o gün için müsait olması gerekiyor. Aynı anda fotoğraf çekmek aynı anda video çekmek mümkün değil. Birde video çekimlerinin fotoğraf çekimi esnasında yapılması gerekiyor. Burada Önceden randevu almak iki tarafın işinizde kolaylaştırıyor.