Düğün fotoğrafları İzmir

Düğün fotoğrafları İzmir’de çekmek için bugün harika bir hava var. En iyi zamanın güneşin en güzel olduğu saatler olduğu için çekimlerimize bu zamanda başladık. Bu nedenle, böyle bir günde çekimlere başladık.

Düğün fotoğrafları İzmir

Düğün Hikayesi

Düğün gününüzden farklı bir gün dış çekim yapmak isteyen çiftler için harika bir seçenek var. Dış çekim düğün klibi! Bu format, sadece dış çekimde kaydedilen görüntülerden oluşan bir İzmir düğün hikayesi oluşturmanıza olanak tanır. Sizin için özel olan herhangi bir yerde harika anılar biriktirebilirsiniz.

Dış Çekim 1 Dakikalık Video Klip

Düğün hikayesi tercih etmeyen çiftler için kısa ve öz bir anı oluşturmak artık mümkün! Video kayıt süresinin çok daha az olduğu ve sadece dış çekim sürecinde oluşturulan videolar, ortalama 1 dakika aralığında. Fotoğraf çekim sürecinin tüm aşamalarından kısa video klip kayıtları alınarak oluşturulan bu çalışmaları sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İnsan ömründe genellikle bir kez evlenir. Düğün fotoğrafçınızı seçerken öncelikle portföy referanslarına bakmalısınız. Ardından, fotoğrafçınızla yüz yüze görüşmelisiniz. Fotoğrafçı neredeyse her gün bu işi yaptığı için bir profesyoneldir. Sizin de bu özel güne katkıda bulunmanız gerekecektir. Ancak, bu sadece sizin ve eşinizin çok özel bir günüdür. Fotoğrafçıyı da bu özel güne dahil ederek heyecan duymasını sağlamanız gerekir. Düğün fotoğrafı çekmek sıradan bir gezintide fotoğraf çekmekle aynı değildir. Bu evliliğin verdiği heyecan, hem gelin hem de damat tarafından tatlı tatlı yansıtılmalıdır.

Düğün fotoğrafı çekimi için hazırlıklarınızı yaparken gereksiz gerilimler yaşamamak için rahat olmanızda fayda var. Öncelikle, düğün fotoğrafı çekiminde tercih edeceğiniz tarzı belirlemeniz önemlidir. Mekan seçimi de size ait olacak. Tarihi veya modern mekanlar, deniz kenarı veya uçaktan atlayarak elele tutuşan gelin-damat portresi veya su altı çekimi mi yapacaksınız? Tabii ki, Fotoğrafçı Cenk KAYA profesyonel bir kişi olduğu için size bazı öneriler sunarak karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Gülşenay ve Tanıl’ın dış mekan düğün fotoğrafları, Cenk Kaya tarafından çekildi. 2015 yılında İzmir’de gerçekleşen düğünün fotoğrafları, sıradan günlerde çekilen fotoğraflardan çok farklı olduğundan, profesyonel bir fotoğrafçının çektiği fotoğraflardan oluşuyor. Bu nedenle, düğün fotoğrafçısı seçerken kişinin donanımı, bilgisi ve tecrübesi hakkında önceki çekimlerini incelemeniz gerekir. Düğün fotoğrafları, sizlere özel olacak yaşanılan anları ve olayları ölümsüzleştirmek gibi özel bir işlevi üstlenir.