Alaçatı Düğün Fotoğrafları

Alaçatı düğün fotoğrafları, bu alanda yaptığımız dış çekimlere ait fotoğraflar olup, unutulmaz hatıralarınız olacak. Bölgenin otantik yapısından dolayı eşsizdir ve ömür boyu gururla taşıyabileceğiniz anılar sunar.

Alaçatı Düğün Fotoğrafları, her konsept için farklı bölgelerde çekilmiştir. Çekim alanları, farklı bölgelerde yer almaktadır. Tüm çekimlerin aynı bölgede yapılması mümkün değildir.

Alaçatı Düğün Fotoğrafları

Alaçatı, İzmir’in en gözde noktalarından biridir. Çeşme sınırları içinde yer alan semt, renkli eski evleri ve Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla düğün fotoğrafları için müthiş bir fon oluşturur.

Eski evlerin önünde, çiçeklerin arasında poz verin ya da Alaçatı’daki yel değirmenlerinin önünde çekim yapın. Çeşme düğün fotoğrafçılarının büyük bir kısmı bu sokaklarda çekim yapmaktadır.

Farklı mekanlarda çekim önerimiz ile düğününüzün en havalı karelerini yakalayalım. Her hayat yeni bir hikayedir. Gelin o hikayeye bir de bizim açımızdan bakalım. Dış çekim albüm hizmetleri, düğün fotoğrafçısı deyince akla gelen ilk çekimlerden biridir: farklı kıyafetler, farklı konseptler ve mekanlar. Çekimlerinizi düğünden önce ya da sonra yapabilirsiniz. Sizlere sunacağımız keşfedilmemiş mekan önerilerimiz ve sizi diğerlerinden farklı kılacak yepyeni pozlarla, evliliğinizin en havalı karelerini yakalayacağız.

Alaçatı Dış Çekim Hikayesi

Birbirinden farklı mekanlarda, ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturur. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha özeldir ve otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bunun nedenidir.

Düğün Fotoğrafları Sıdıka Onur

Alaçatı’nın harika atmosferinde fotoğraf çekmeye aşık bir düğün fotoğrafçısının en çok istediği şey, fotoğraf çektirmeye aşık çiftlerle çalışmaktır. İşte bu tanıma uyan çiftimiz ve Alaçatı düğün fotoğrafları. Alaçatı Düğün Fotoğrafları Sıdıka Onur çiftinin düğün fotoğrafları, fotoğraf sanatçısı Cenk Kaya tarafından, birbirinden güzel tarihi taş evleri ve şehir içindeki eski değirmenleri ile düğün fotoğrafçılarının ve siz genç çiftlerin düğün fotoğrafı çekimi için can attığı, hayaller kurduğu küçük ve şirin beldemiz “Çeşme Alaçatı’da” çekilmiştir.