Gördes düğün fotoğrafçısı

Gördes düğün fotoğrafçısı Cenk KAYA Photography, gelin ve damat adaylarının en mutlu günlerinde profesyonel fotoğrafçılık hizmeti sunmaktadır. Hayatınızın en mutlu gününde yanınızda olmak ve sizleri memnun edecek şekilde fotoğrafları albüm haline getirmek istiyoruz. Albümün tüm detaylarına siz karar verirken, sadece o günün tadını çıkarmak size düşüyor.

Gördes Düğün Fotoğrafçısı

Gördes düğün fotoğrafçısı olarak amacımız, hayatınızdaki o mükemmel anları size kare kare sunmaktır. Her ne kadar gelişen teknoloji ile her şey sanallaştırılmış olsa da, bizim için hala birinci öncelik doğallıktır. Mümkün olduğunca her şeyi en doğal haliyle sunmak istiyoruz.

Doğal ve gerçek mekanlar, güneş ışığı, doğanın insanın içine işleyen mükemmel dokusuyla bir sinerji içerisinde asla yapmacık olmadan olduğumuz gibi davranarak, sizleri yapmacık gülücükler yerine sevgi dolu gülücüklerle fotoğraflamak istiyoruz. Düğün fotoğrafçısının farkı burada ortaya çıkıyor. Sizleri sadece bir kareye sığdırmak değil, o fotoğraflara ne zaman baktığınızda yine o günü hissetmenizi, en ufak ayrıntısına kadar hatırlamanızı sağlamak istiyoruz.

Gördes Düğün Fotoğrafları

Fotoğrafçıyla en az 3-4 ay önce anlaşmanız faydalı olacaktır. Bunun en temel sebeplerinden biri fotoğrafçıların düğün sezonlarında yoğun olmasıdır. Fotoğrafçı seçimini asla son aya bırakmamalı, aylar öncesinden düğün fotoğrafçılarının çalışmaları arasında göz gezdirerek tarzını beğendiğiniz fotoğrafçıyla anlaşma sağlamalısınız. Bu seçimi son zamanlara bıraktığınız takdirde fotoğrafçı bulmanız zor olabilir; çünkü evli çiftler fotoğrafçı ile olan anlaşmalarını aylar öncesinden yapmaktadır. Düğün organizasyonu oldukça çaba gerektiren bir iştir.

Gördes düğün hikayesi, düğünün hazırlık aşamasından düğün bitimine kadar klasik video kaydının dışında sinematik ve öyküsel kayıt yapılarak en özel anların kaydedilmesi ve sonrasında birleştirilmesi olarak tanımlanabilir. Düğün sürecinde kısa video klip kaydı alınarak düğün konseptine uygun şekilde kurgusunun yapılması işlemi, düğün gününü daha etkileyici şekilde anlatma imkanı sunar. Böylece klasik olan video kaydının dışında daha sinematik tarz bir sunum ortaya çıkmış olur. Alaşehir düğün hikayesi, düğün belgeseli ya da düğün klibi olarak da tanımlanan bu film ülkemizde son dönemde popüler hale gelmiştir.

Gördes düğün fotoğrafçısı olarak, düğün hikayesi veya düğün klibi gibi profesyonel olarak kayda alınması gereken bir çekim türüne sahibiz. Kayıt sürecinde hangi açıdan ve nasıl çekim yapılması gerektiği profesyonellik gerektirdiği için, bu alanda uzman olan videographerlar tarafından destek alınması gerekir. Gördes düğün hikayesi çekiminin yanı sıra, hikayenin tam anlamıyla mesajı aktarabilmesi için doğru şekilde kurgulanması gerekmektedir. Bizler Gördes düğün fotoğrafçısı olarak, en iyi hizmeti sunabilmek adına fotoğraf ve video alanında uzman olan ekip ile sizlerin yanınızdayız.