Urla Dış Çekim Yerleri

Urla dış çekim yerleri, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar tercih edilir. Çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlarda tercih edilebilmektedir.

Urla Dış Çekim Yerleri

Dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir. Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Urla Dış Çekim Yerleri Cenk Kaya bu bölgeyi fotoğrafçı olarak iyi bilen bir fotoğrafçıdır. Sizlere unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır.

Masmavi denizi, sıcak havası ve görsel büyüsü olan mekanları ile İzmir düğün fotoğrafları çekimi için harika bir şehirdir. Burada çekilen fotoğraflar ve yapılan albümler fiyatlar olarak diğer şehirlere göre benzerlik gösterir. Birçok insanın hayalidir İzmir’de yaşamak! Sizde onlardan biriyseniz ve burada yaşama fırsatına sahip olamadıysanız gelin düğün fotoğraf çekiminizi burada yapalım! Uzman ve profesyonel Cenk Kaya ile en güzel düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz. İzmir urla ilçesi fotoğraf çekim yerleri açısında bakıldığında Doğusunda Güzelbahçe ve Seferihisar; batısında Çeşme ; kuzeybatısında Karaburun ; kuzeyinde ve güneyinde Ege Denizi ile sınırlanmıştır.

Urla her mahallesi her köyü ayrı bir güzel orman temalı bol yeşillik istiyorsanız Urla’da dış çekim yaptırmak ve düğün albümü için güzel bir seçim olacaktır. İzmir düğün hikayesi talebinde bulunan gelin ve damatlar için düğün hikayesi hizmetlerimiz geniş kapsamlı olmaktadır. Gelin ve damadın kuaföre girişinden itibaren gece bitimine dek devam eden tüm gün video kayıt işlemleri İzmir düğün hikayesi ve düğün klipinin temelini oluşturur. Gelin ve damat için gece bitimine dek düğün klipi oluşturmak adına çekimler devam eder. Bu formata göre sadece dış çekim görüntülerinden elde edilen görüntüler kullanılarak İzmir düğün hikayesi oluşturulur.