Urla Dış Çekim Fotoğrafçısı

Urla Dış Çekim Fotoğrafçısı olarak evlilik gibi önemli günlerimizde, seremonilerin fotoğraf karelerine aktarılması önemlidir. Bu özel günün hatırlanması için dış çekim fotoğrafları ve videoları çekilir. Bu çekimler, gelecekte çocuklarımıza da gösterebileceğimiz anılardan birisi olabilir. Geçmişte böyle bir imkanın olmadığını düşünürsek, bunu değerlendirmek mantıklı bir karar olacaktır.

Urla Dış Çekim Fotoğrafçısı

Daha kaliteli dış çekim fotoğrafları ve videoları için çekimlerin yapılacağı mekan önemlidir. Bu tarz çekimlerin yapılabileceği en güzel şehirlerimizden birisi olan Urla’da bunu gerçekleştirebilecek pek çok mekan vardır.

Urla dış çekim fotoğrafçısı Cenk Kaya ile kaliteli fotoğraflara sahip olabilir, hem de çok güzel tatil tadında bir gün geçirebilirsiniz. Daha önce bu mekanlarda bolca fotoğraf çekmiş ve bunu deneyimlemiş fotoğrafçılarla çalışmak size ayrıca bir avantaj sağlayacaktır.

En özel günlerinizi geleceğinize kullanımlarınız için İzmir Urla Dış Çekim Fotoğrafçısı Cenk Kaya olarak hizmetinizdeyiz.

Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. Urla düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir.

Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.

Düğün Hikayesi ve Video Klipleri

Düğün hikayesi, düğün günü kuaför aşamasından başlayarak gelin alma töreni ve ilk dansa kadar çekilen video çekimleridir. Eğer müsait bir alan varsa, bu aşamada drone ile de çekim yapılmaktadır. Bu aşama esnasında kısa süreli video çekimleri yapılır ve daha sonra bir kronolojik sıraya göre kurgulanır. Bu çalışma, fotoğraf çekimi esnasında başka bir video ekibi tarafından yapılır. Tamamen profesyonel bir çalışmadır ve dış çekim fotoğraf çekiminden farklı olarak ücretlendirilir.