Panoramik Düğün Albümü

Panoramik Düğün Albümü, profesyonel düğün albümleri ve özel fotoğraf kitapları tasarlıyor, basıyor ve ciltliyoruz. Bir albümden çok daha fazlası – anılarınızı saklayabileceğiniz ve yaşatabileceğiniz eşsiz bir Düğün albümü. Özenle hazırlanmış özel yapım lüks fotoğraf albümü size kendinizi özel hissettirecek.

Panoramik Düğün Albümü

Panoramik Düğün Albümü

Düğün pastasının tadını ya da resepsiyonda hangi müziğin çaldığını unuttuktan sonra bile fotoğraflar sizi hep o güne götürür. Sizinle kutlamaya gelen insanlara değerli bir hatırlatma olacak ve bu duyguyu gelecek yıllar boyunca hazine edeceksiniz.

Panoramik Düğün Albümü DETAYLAR
BOYUT ALBÜM : 25X70 cm
Bu, 10 sayfa/30-34 fotoğraftan oluşan 25X70 profesyonel özel kapaklı gömme montajlı düğün fotoğraf albümünün listesidir.
Bu fiyata, albüm tasarımınızı %100 sevdiğinizi garanti eden kullanıcı dostu çevrimiçi prova yazılımımızı kullanarak sınırsız revizyonlu ücretsiz tasarım hizmeti de dahildir.

Ek 1 sayfa: $6/ 3-4 fotoğraf (Özel liste için lütfen bize ulaşın. )

SİPARİŞ İŞ AKIŞI

 1. Albüm boyutunu ve sayfa sayısını seçin.
 2. Kişiselleştirme Kutusuna bilgilerinizi girin:
  • Kapak rengi
  • Şerit rengi
  • Kişiselleştirme metni
  • Kabartma seçeneği #
  • İletişim telefon numarası
 3. Dosyalarınızı yükleyin (size kolay talimatlar göndereceğiz).
 4. Tasarımınızı onaylayın veya revizyonları gönderin.
 5. Tasarımdan %100 memnun kalana kadar tekrarlayın.

Fotoğraflarınız bize ulaştığında, önce fotoğraflarınızı inceleyerek birlikte albüm olup olamayacaklarına karar vereceğiz. Fotoğrafların incelemeaşaması tamamlandıktan sonra ilk dijital galeri bağlantısını 20 iş günü içinde alacaksınız. Ardından tasarımcınız, siz tüm yerleşimleri onaylayana kadar tüm revizyonlarda sizinle birlikte çalışacağız. Sizin tarafınızdan yapılan albüm onaylandıktan sonra, baskı işlemleri başlayacaktır. Baskı işlemleri atölye yoğunluğuna göre 2-3 hafta gibi zaman almaktadır.

Düzeninizin onaylanmasından sonra albümünüzü yapmaya başlayacağız ve 3-4 hafta içinde alacaksınız.

TESLİMAT SÜRESİ
YURT DIŞI NAKLİYE NAKLİYE:
Standart nakliye – tasarım onayından sonra 20-30 iş günü. sonrasına yurt içine 2 gün içinde adresinize gönderilecektir. İsterseniz adresimizden alabileceksiniz. Bunu karşılıklı koordine edeceğiz.
Ekspres kargo – tasarım onayından sonra 12 iş günü.
Albümleri dünya çapında gönderiyoruz. Uluslararası nakliye için, özel bir fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçin. Instagram