Nergiz Fotoğrafçı

Nergiz Fotoğrafçı Cenk KAYA, Türkiye’nin önde gelen fotoğrafçılarından biridir. Türkiye’deki birçok önemli etkinlikte fotoğraf çekmiş ve birçok ödül kazanmıştır. Kendisi, sanat ve fotoğrafçılık alanındaki çalışmalarıyla tanınmakta ve saygı görmektedir. Nergiz Fotoğrafçı Cenk KAYA, Türkiye’nin fotoğrafçılık alanındaki öncü isimlerinden biridir ve ülkemizde fotoğraf sanatının gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır.

Nergiz Fotoğrafçı

Nergiz Fotoğrafçı Cenk Kaya, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Karşıyaka’da bulunan Cenk Kaya, nikah fotoğrafçısı, nişan fotoğrafçısı, düğün dış çekim fotoğrafçısı veya kısa bir tören işlemini fotoğraf karelerine aktarma konusunda uzmandır. Eğer anılarınızı saklamak istiyorsanız, tam istediğiniz fotoğrafçı burasıdır. Ancak, sıkıntı yaşamamanız için önceden randevu alarak gün belirlemeniz gerekmektedir.

Çekimleri daha önceden belirlediğimiz için taleplerinize zamanla cevap veremiyoruz. Sizin çekim talep ettiğiniz gün ve saate bizler daha önceden iş almış oluyoruz. Bu nedenle, bizimle daha önceden gün belirlemeniz gerekmektedir.

Nergiz Fotoğrafçı fiyatları, çekimin yapılacağı yere ve albüm çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Birlikte dış mekan fotoğraf çekimi yaptırmaya karar verdiğinizde, albüm ölçüleri belirlenecektir. Albüm, fabrikasyon değildir ve albüm atölyesinde kişiye özel olarak yapılmaktadır. Bu nedenle, taleplerinize göre fiyat belirlenecektir.

Dış mekan fotoğrafı çekilecek yerler olarak, eğer düğün günü fotoğraf çekimini planlamıyorsanız, düğünden farklı bir günde fotoğraf çekimi planlayabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizi tatil bölgelerinden birinde gerçekleştirebiliriz. Foça veya Alaçatı gibi yerler fark etmez çünkü o günü tamamen size ayırıyoruz. Kişiye özel bir çekim olacağından, çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz. Ancak, düğün günü yapılan çekimler, gelin alma veya salona yetişme gibi durumlarınızdan dolayı daha yakın bir bölgede yapılması daha uygun olacaktır.