Demir Köprü Fotoğrafçı

İzmir Karşıyaka’da Cenk Kaya, demir köprü fotoğrafçısı arayanlara hizmet vermektedir. Demir köprüde tüm fotoğraf çekimlerinizde sorunsuz hizmet sunuyoruz.

Demir Köprü Fotoğrafçı

Cenk Kaya, demir köprüde dış çekim fotoğrafçısı olarak da hizmet vermektedir. Bu süreçte sadece önceden randevu alarak gün belirlemeniz gerekmektedir. Elbette, ne zaman veya ne kadar önce randevu alarak gün belirlemeliyim sorusu kafanızı karıştırabilir, özellikle düğün günü dış çekim fotoğraf çekimi planlıyorsanız. Bu çekim tarihi yaz sezonu ise, yoğunluktan dolayı düğün günü tarihinize uyan o günü fotoğrafçınıza ayırtmanız gerekecektir.

Düğün Hikayesi

Diğer bir konu, aynı gün düğün hikayesi video çekimi yapılacaksa, bu işlemler için en az iki kişi olacağından aynı gün için kesin önceden gün belirlemek gerekir. En az iki ay öncesi uygun olacaktır. Eğer düğün hikayesi de çekilecekse, düğün günü dış çekimler akşam düğün olacaksa kesinlikle İzmir içi olan çekim alanları kullanılmalıdır. Çünkü akşam düğün etkinliklerine yetişmek zorunda olunacaktır.

Ancak, “ben dış çekimlerimi düğün sonrası planlıyorum yada planlayacağım” diyorsanız, o aşamada zaman biraz daha planlama kolaylaşacaktır. Bir gün önce veya iki gün sonrası gibi tarih belirlemek biraz daha kolay olacaktır. Düğün sonrası dış çekim yapılacaksa, zaman sorunu olmayacağından İzmir çevresindeki tatil beldeleri kullanılacaktır.

Çekim Yerleri

Örneğin, Foça, Urla veya Alaçatı gibi. Bu çekimler tam gün sürmektedir. Gün batımı çekimleri sonrası sona erer. Bu tip çekimlerde zaman sınırlaması yoktur. Ayrıca, fotoğraf sınırlaması da yoktur. Zamanımız ile doğru orantılı olarak, zamanımızın yettiği sürece hava kararıncaya kadar fotoğraf çekiyoruz. Çekilen tüm fotoğrafları alabilirsiniz. Albüm çalışmasında kullanacağımız fotoğrafları seçebilirsiniz.