Karşıyaka dış çekim düğün fotoğrafçısı

Karşıyaka’da dış çekim düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya, özel gününüzde unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır. Çekim mekanı olarak otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar veya çiftler için özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilir. Dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendileri de belirleyebilirler.

Karşıyaka dış çekim düğün fotoğrafçısı

İzmir’de Karşıyaka dış çekim düğün fotoğrafçısı arayan çiftlere tavsiyemiz, fotoğrafçınızın çektiği fotoğraflara bakarak karar vermenizdir. Her şeyin hayal ettiğiniz gibi olmasını istediğimiz en güzel günümüzde, fotoğraflarına bakarak karar veririz. Cenk Kaya, İzmir’de dış çekim düğün fotoğrafları genellikle Çeşme Alaçatı’da veya Foça ve Seferihisar gibi bölgelerde çeker.

Düğün günü fotoğraf çekimi

Düğün günü çekim planladığınızda, dış çekim fotoğraflarını İzmir yakın çevresindeki alanlarda yapmak daha uygun olur. Çünkü akşam düğün töreni gibi etkinliklere yetişmek zor olabilir. Örneğin, Foça’da dış çekim yaptığımızı düşünelim, o bölgenin açısı fotoğraf için uygun saat 16 civarında başlar, gün batımı fotoğrafları da çekmek istersek saat yaklaşık 8.30 gibi olur ve sizin o saatten sonra düğün salonunda gelmeniz saat 10 gibi olur. Bu da çiftleri zor durumda bırakır.

Düğün sonrası fotoğraf çekimleri

Bizim tavsiyemiz, dış çekim fotoğraflarınızı düğün sonrası bir günde çekmemizdir. Çünkü düğün günü aynı zamanda kuaför hizmetleri de olacağından, kuaförde işleriniz verilen saatlerde bitmeyebilir. Dolayısıyla, düğün günü çekilen dış çekimler bile şehir içinde bile zor olabiliyor. Bu her zaman karşılaştığımız bir durumdur. Düğün sonrası dış çekimleri daha uygun olacaktır. Zaman sınırlaması olmayacağından, düğün stresi olmadan istediğiniz bölgede fotoğraf çektirme imkanına sahip olacaksınız.

İzmir düğün fotoğraf çekimi yaptırmak isteyen çiftler için en çok sorulan sorulardan birisi de düğün günü fotoğraf çekimi konusudur. Düğün günü dış çekim yaptırmak için yeterli zaman ayıramayan çiftler, düğünden sonra bir zaman diliminde düğün fotoğraf çekimi yaptırabilirler. Düğün günü fotoğraf çekimi ve düğün paketleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
Birbirinden farklı mekanlarda vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturacaktır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, otantik alanlarda doğa ile birlikte çok daha iyi fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.