Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı

Dış mekan düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya, unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracak. Cenk Kaya, tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölgede daha güzel fotoğraflar çekilebileceğini bilir.

Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı

Bize nasıl bir çekim istediğinizi anlatarak iletişime geçmelisiniz. Tabii ki her talebi karşılamaya çalışıyoruz. Ancak her çekim kendi mevsimine uygun olmalıdır. Örneğin, eylül başında ayçiçeği tarlasında çekim talebi isterseniz, bu o mevsime uygun olmayabilir çünkü o mevsimde ayçiçeği tarlası bulunmaz. Ayrıca her çekim kendi bölgesinin çekimleridir. Örneğin, her bölgede gün batımı çekilemez. Eylüldeki gün batımı ile temmuzdaki gün batımı farklıdır çünkü güneşin açısı mevsime ve saate göre değişir.

Dış mekan düğün fotoğrafçısı olarak, bu sebeplerden dolayı önceden karşılıklı bir çekim rotası belirlememiz gerekiyor. Düğün fotoğrafçısı denildiği zaman akla pek çok farklı tür gelmektedir. Dış mekan düğün fotoğrafçısı, son yıllarda oldukça popüler hale gelen bir çekim türüdür.

Düğün Hikayesi

Düğün günü çekimleri farklı şekillerde yapılabilir. Bunlardan birisi düğün hikayesi çekimidir. Düğünün tüm aşamaları fotoğraflanırken, ayrıca her aşama kısa bir video klibi için ayrı olarak kaydedilir. Böylece, günün en özel anlarının görüntülerinden oluşan kısa düğün klibi ortaya çıkar. Bu klip, yıllar boyu izleyebileceğiniz düğününüzün en özel anlarından oluşan size özel bir düğün hikayesi olacaktır.

Çekim Alanları

Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar veya çiftler için özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak, dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler de belirleyebilir.

Düğün Organizasyonu

Düğün fotoğrafları, bir düğün organizasyonunun olmazsa olmaz parçalarından biridir. Düğün fotoğrafları, düğünden geriye kalan en önemli detaylar olduğundan, İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bizleri tercih ederek bu özel gününüze anlam katabilirsiniz. Ekibimizle bu en özel anınıza bir dokunuş yaparak, ömür boyu mutlu hatırlayacağınız bu anıları ölümsüzleştireceğiz.