İzmir düğün salonlarının fotoğrafçısı

İzmir düğün salonlarının fotoğrafçısı, Karşıyaka’da düğün günü veya düğünden sonra fotoğraf çekimleri ile ilgili detaylı bilgiye ve paketlerimize ulaşmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İzmir düğün salonlarının fotoğrafçısı

İzmir düğün salonlarının fotoğrafçısı olarak Karşıyaka’da düğün albümü çekimleri ve hikayesi çekimleri gibi çeşitli paketlerle hizmet vermekteyiz. Düğün günü, düğün öncesi veya sonrası fotoğraf çekimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer şartlar uygunsa, düğünden sonra fotoğraf çekimi daha uygun olabilir. Düğün günü ortaya çıkan stres, susmayan telefonlar ve daha fazlası var. Düğün günü fotoğraf çekimi için bu ve buna benzer hiçbir planlanmayan sıkıntılar çıkabilir ve bu da fotoğraflara yansır.

Düğünden sonra çekilen fotoğraflarda çiftler daha rahat oldukları için ve stresli düğün günü geride kaldığından daha güzel ve eğlenceli kareler ortaya çıkar. Düğün fotoğraf çekimleri, albüm çekimi, düğün hikayesi gibi çeşitli paketler hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi öğrenmek için iletişim bilgilerimize başvurun.

İzmir düğün salonlarının fotoğrafçısı Cenk Kaya unutulmaz anılarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır. Cenk Kaya, tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölgede daha güzel fotoğraflar çekileceğini bilir. Çünkü Cenk Kaya fotoğraf sezonu sonrası define avcıları gibi her yıl yeni alanlar aramaktadır. Bizimle iletişime geçerek nasıl bir çekim istediğinizi anlatmanız yeterlidir.

Tabii ki her talebi karşılamaya çalışıyoruz. Ancak her çekim kendi mevsimine uygun olmalıdır. Eğer eylül başında benden ayçiçeği tarlasında çekim talebinde bulunursanız, elbette mevsime uygun değil. O mevsimde ayçiçeği tarlası yoktur. Yine, her çekimin kendi bölgesinin çekimleridir. Örneğin, her bölgede gün batımı çekemezsiniz. Eylül’de gün batımı ile Temmuz’da farklıdır. Güneşin açısı mevsime ve saate göre değişiklik gösterir. Bu nedenlerden dolayı, önceden karşılıklı bir beyin fırtınası yaparak çekim rotasını belirlememiz gerekmektedir.

Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.

Düğün fotoğrafları bir düğün organizasyonunun olmazsa olmaz parçalarından birisidir. Düğün fotoğrafları düğünden geriye kalan en önemli detaylar olduğundan İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bizleri tercih ederek bu özel gününüze anlam katabilirsiniz.