Eyed iris Photos İzmir

Eyed iris Photos İzmir, özel fotoğraf ekipmanlarımız ile irisinizin fotoğrafını çekiyoruz. Fotoğrafta iyileştirmeler yapıyoruz. Biçim bozukluklarını ve ışık lekelerini gideriyoruz. Fotoğrafınızı tercih edeceğiniz ölçülerde ve seçeceğiniz materyallere basarak teslim ediyoruz.

Gözlerin mistik bir niteliği vardır. Onlara “ruhun pencereleri” diyoruz ve birinin gerçek duygularını öğrenmek için onlara bakıyoruz. Cenk Kaya İrisin çeşitli ve dönen renklerini sergileyerek gözlerin makro çekimlerini yapıyor. Siyah bir arka plana yerleştirilen gözler, bir fotoğraftan çok soyut bir sanat eseri gibi görünür.

Eyed iris Photos İzmir

Tehlikeli ya da riskli mi
Çekim esnasında gün ışığına benzer bir ışık kullanıyoruz. Bu sebeple herhangi bir tehlikesi yok. Gözleriniz için tehlikeli değildir ve sizi rahatsız etmez. Ancak, kısa süre önce gözünden operasyon geçirmiş veya gözlerini parlak ışığa maruz bırakmaması konusunda tıbbi tavsiye almış olan kişiler iris fotoğrafı çektirmekte konusunda tedbirli davranmalıdırlar.

Lens Kullananların bazılarında çekim esnasında sorun olabiliyor. Genelde 1-2 dakikalık durabilen herkes bu tip fotoğraf çekebiliriz. 7 yaşı üzeri olması daha doğru olacaktır. iletişim

İris, tıpkı parmak izi gibi eşsizdir. Dünyada yaşayan insanların Iris Eyedları birbirine benzemez. Her resim sadece o şahsa aittir. Eşsizdir. Dünyada başka benzeyeni yoktur size özeldir.