Backstage

Düğün Fotoğraf Sanatçısı Cenk Kaya çektiği backstage fotoğraflar esnasında karşılaştığı zor anları olduğu kadar tatlı ve güzel hatıralarla dolu zaman dilimlerinde saklı olduğunu ve bu fotoğraflarda yaşadığını sizlerle paylaşmak istemiştir. Bazı anlar asla unutulmaz. Fotoğraf manikasının elinizde olması o anların fotoğraflanması anlamına gelir.
PARİS DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ BACKSTAGES

Backstage fotografları

Cenk Kaya 2000 yılından bugünlere kadar profesyonel fotoğrafçılık yaparak yaşamını sürdürmüştür. Daha sonraki yıllarda Dünyanın muhtelif bölgelerinde FreeLancer fotoğrafçı olarak devam etmiştir.

Cenk KAYA 2000 yılından bu yana web tasarımcı ve grafik tasarımcı olarak projelerde yer almaktadır. Girişimci, tasarımcı ve eğitmen olarak çalışmalarına devam etmektedir. instagram

Ömrümü ofiste geçirmek yerine tutkuyla bağlı olduğum hobimi mesleğe dönüştürmeye karar verdim. Zaten yıllardır vücudumun bir parçası gibi taşıdığım fotoğraf makinama daha sıkı sarılıp kendimi geliştirmek için yurt dışı eğitimleri almaya başladım. Sonunda da dünya çapında otorite olan düğün fotoğrafçılığı birliklerine kabul görecek kadar ilerledim.