İzmir Düğün Fotoğraf Çekimleri

İzmir düğün fotoğraf çekimleri, İzmir’in tarihi mekanları ve sahil bölgelerinde, özel anlarınızı unutulmaz fotoğraf karelerine dönüştürecektir.

İzmir Düğün Fotoğraf Çekimleri

Fotoğraf çekim bölgeleri

Fotoğraf çekimi yapılacak bölgeler genellikle yaz sezonunda turizmin yoğun olduğu yerlerden seçilmektedir. Ancak, tercihlerimiz ve müşterinin talepleri doğrultusunda bu bölgeleri belirlemekteyiz. Müşterilerimize Instagram veya web sayfamızdaki fotoğrafları incelemelerini ve taleplerine göre çekim yapılacak bölgeyi belirlemelerini öneriyoruz.

Fotoğraf çekim rotaları

İzmir Düğün Fotoğraf Çekimleri için rotalarımız bulunmaktadır. Çeşme Alaçatı bölgesi, Foça ve çevresi ile Aydın yöresi gibi farklı bölgelerde fotoğraf çekim rotalarımız mevcuttur. Ayrıca Manisa bölgesinde de çeşitli fotoğraf çekim alanlarımız bulunmaktadır. İmkanlar dahilinde, bu rotaları ve çekim alanlarını Instagram hesabımda paylaşıyorum.


Düğün günü fotoğraf çekimleri

Elbette, düğün günü yakın bölgelerde olduğu için İzmir ve çevresindeki Kent Ormanı gibi yerlerde çekimler yapıyoruz. Çünkü çiftlerin aynı gün içinde diğer etkinlikleri olduğu için, örneğin nikah akşamı veya düğün etkinliği için salonlara yetişme gibi, fazla zamanları olmuyor. Bu nedenle genellikle düğünden önce veya sonra çekimleri öneriyoruz. Ancak düğün günü de fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Bunun için yakın fotoğraf çekim alanlarını tercih ediyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya, taleplerinizi eksiksiz bir şekilde tecrübeleri sayesinde yerine getirecektir.

Düğün Fotoğrafları Ayşe Recep

Her bölgede her fotoğrafı çekmek mümkün değildir. Örneğin, gün batımı çekimleri belirli bölgelere özgüdür. Bu nedenle, o saatte, o mevsimde ve o bölgede olmanız gerekmektedir. Hasat sonrası çekilen fotoğraflar genellikle mevsimin özelliklerini yansıtır. Ancak müşterinin ayçiçeği tarlasında düğün fotoğrafı isteği her zaman yerine getirilemez. Normal bir çekimde genellikle 450-600 kare fotoğraf çekiyoruz. Talebe göre bir fotoğraf çekim rotası belirliyoruz ve bu rotada daha önce çektiğimiz fotoğrafları da göz önünde bulundurarak çekimlerimizi rotanın tamamında gerçekleştiriyoruz.


Fotoğraf Çekimleri İZMİR DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI CENK KAYA TARAFINDAN ÇEKİLDİ “ÇİFTLERE ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR” Fotoğraf çekimlerimde dostlarım ve çevremden aldığım olumlu yorumlar beni mutlu ediyor. Instagram