Tam Gün Fotoğraf Çekimi Ve Düğün Hikayesi

Tam Gün Fotoğraf Çekimi ve Düğün Hikayesi, sabah kuaför veya kız alma organizasyonuyla birlikte başlar. Daha sonra, düğün planlamasına göre tüm gün sizinle beraber vakit geçiriyoruz. Yorucu ve telaşlı bir günün planlamasını mükemmel yapmanız gerekmektedir.

Tam Gün Fotoğraf Çekimi ve Düğün Hikayesi

Bu mutlu gününüzü mutlaka profesyonel Cenk KAYA’nın ellerine emanet etmeniz faydalı olacaktır. Her yıl çiftlerimiz yüzde yüksek bir oranda “ne olacak bir telefonla çekeriz. Arkadaşımıza çektiririz daha sonra albüme koyarız” gibi cümleler kurup pişman olmaktadır. CENK KAYA, her çekim için ayrı ayrı yetiştirilmiş fotoğrafçı ve ekipman kalitesi mevcuttur. Bu yüzden, düğün gününün keyfini çıkartırken bu fotoğraf işini Cenk KAYA ekibi yapsın. Geri dönülmesi zor olan ayrıntıları lütfen hafife almayın. Birçok çiftimiz bu konuda mağdur oldukları için pişmanlıklarını dile getirmektedir.

Tam Gün Fotoğraf Çekimi

Tam gün fotoğraf çekimine en az 3-4 fotoğrafçı gitmektedir. Kuaför, kız alma ve dış mekân olmak üzere herkes kendi işini yapmaktadır. Mükemmel görev dağılımı, fotoğrafçıların enerjilerini korumasında önemli bir rol oynamaktadır. Bir fotoğrafçı hem kuaför çekimini, hem kız alma hem de dış mekân fotoğraflarını aynı enerjiyle çekemez. Tam gün fotoğraf çekimi ortalama 8-12 saat aralığında sürdüğü için sürekli bu enerjiyi çiftlerimize yansıtmak durumundadır. Bu, sadece ekip ruhuyla sağlanacak bir durumdan ibarettir.

Tam gün fotoğraf çekiminin bir diğer adı da düğün hikâyesi olarak da geçmektedir. Düğün hikâyelerimiz, oldukça keyifli ve samimi sohbetler içinde geçmektedir. Gün içerisinde bütün anıların yanında olduğumuz çiftlerimiz, müşteri olmaktan çıkıp dostluk edasında geçmektedir. Çektiğimiz bir çiftimizin düğün hikâyesini göstermek istiyoruz. Düğün planlamasını üstlendiğimiz çiftimizin yüzlerindeki rahat tavırlarına da dikkat etmenizi öneriyoruz.

Tam Gün Fotoğraf Çekimi ve Düğün Hikayesi, çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak, dış mekân düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimi çiftler tarafından belirlenebilmektedir. Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.