Sultanlar vadisi düğün fotoğrafçısı

Cenk Kaya, Sultanlar Vadisi düğün fotoğrafçısı olarak unutulmaz anılarınızı fotoğraf karelerine aktarmaktadır. İzmir’de düğün fotoğrafçısı olarak hizmet vermekteyiz.

Sultanlar Vadisi Düğün Fotoğrafçısı

Sultanlar Vadisi düğün fotoğrafçısı, düğün günü veya düğünden sonra fotoğraf çekimleri hakkında detaylı bilgi ve paketlerimize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Karşıyaka’da düğün albümü çekimleri ve hikaye çekimleri gibi çeşitli paketler sunmaktayız. Düğün günü, düğün öncesi ya da sonrası fotoğraf çekimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer şartlar uygunsa, düğün sonrası fotoğraf çekimi daha uygun olabilir. Düğün günü ortaya çıkan stres, susmayan telefonlar ve daha fazlası, fotoğraflara yansımaktadır.

Düğün sonrası fotoğraf çekimlerinde çiftler daha rahat olduğu ve stresli düğün günü geçtiğinden dolayı daha güzel ve eğlenceli kareler ortaya çıkmaktadır. Düğün fotoğraf çekimleri, albüm çekimi, düğün hikayesi gibi çeşitli paketler hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi öğrenmek için iletişim bilgilerimiz:

Sultanlar Vadisi düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya, tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölgede daha güzel fotoğraflar çekileceğini bilir. Çünkü Cenk Kaya, fotoğraf sezonu sonrası define avcıları gibi her yıl yeni alanlar aramaktadır. Bizimle iletişime geçerek, nasıl bir çekim istediğinizi anlatmalısınız. Tabii ki her talebi karşılamaya çalışıyoruz. Ancak her çekim kendi mevsimine uygun olmalıdır.

Örneğin, Eylül başında benden ayçiçeği tarlasında çekim talebi isterseniz, bu o mevsime uygun değildir. O mevsimde ayçiçeği tarlası olmaz. Yine, her çekimin kendi bölgesinin çekimleri olduğunu unutmamalısınız. Örneğin, her bölgede gün batımı çekemezsiniz. Eylül’de gün batımı ile temmuz’da farklıdır. Güneşin açısı mevsime ve saate göre değişiklik gösterir. Bu sebeplerden dolayı önceden karşılıklı bir beyin fırtınası yaparak çekim rotasını belirlemeliyiz.

Ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, birbirinden farklı mekanlarda çekilen fotoğraflarda büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.

Düğün fotoğrafları, bir düğün organizasyonunun olmazsa olmaz parçalarından biridir. Düğün fotoğrafları, düğünden geriye kalan en önemli detaylar olduğundan İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bizleri tercih ederek bu özel gününüze anlam katabilirsiniz.