Masal Gibi Düğün Kareleri

Masal Gibi Düğün Kareleri Dünyanın bir çok ülkesini bir fotoğrafçı gözüyle gezmiş birisi olarak, Ülkemiz de masal gibi düğün kareleri çektirilecek oldukça çok bölge bulunmaktadır. Bizle hayatımızın çoğunu fotoğraf çekerek geçirdik. Tabi ki ege bölgesi var ama ülkemizin tamamı olarak ele almakta yarar var.

Masal Gibi Düğün Kareleri

Clandras Köprüsü Frigyalılar döneminden kalan tarihi bir köprü olan Clandras Köprüsü, Uşak’ın Karahallı ilçesinde yer alıyor. Düğün fotoğraflarınıza harika bir fon oluşturan Clandras Köprüsü, bahsetmiş olduğumuz “masalsı” tanımına en çok uyan yerlerden biri. 2500 yıllık tarihi geçmişiyle Clandras Köprüsü, sizin aşkınızı da sahip olduğu geçmiş kadar köklü kılabilir hgcsoft

Bolu‘nun cennet köşelerinden biri olan Yedigöller, ülkemizde eşi benzeri olmayan bir tabiata sahip. Dört mevsim boyunca farklı güzellikler sunan Yedigöller’de, rengarenk düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz. Düğün fotoğraflarınızda doğa teması işlemeyi düşünüyorsanız, Yedigöller sizin için biçilmiş kaftan. Masal Gibi Düğün Kareleri elde etmiş olacaksınız

Bozcaada Rüzgar Gülleri Deniz ve güneşin ruhunu benimsemiş çiftlerin düğün fotoğrafı çektirebileceği ideal yerlerden biri Bozcaada Rüzgar Gülleri. Bozcaada’nın en batı ucunda bulunan ve 17 adet rüzgar gülünden oluşan bu bölge, Türkiye’nin en güzel günbatımı manzaralarından birine sahip aynı zamanda. Düğün fotoğraflarınıza daha fazla anlam yüklemek için Bozcaada Rüzgar Gülleri’ni tercih edebilirsiniz.

Sazova Parkı Hem Eskişehir’in hem de ülkemizin en büyük parkı olan Sazova Parkı, masal tadında düğün fotoğrafları çektirmek için bulunmaz bir yer. Parkın içerisinde masal köşkü, sualtı dünyası, amfi tiyatro, bilim deney merkezi ve korsan gemisi gibi isimlerle anılan bölümler bulunuyor. Artık gerisini siz düşünün

Soğanlı Vadisi Kayseri’nin turistik bölgelerinden biri olan Soğanlı Vadisi, tarihsel bir keşif için ideal rotalardan biri. Oldukça farklı bir coğrafya olan Soğanlı Vadisi’nde, birçok kaya kilise ve mağara evler yer alıyor. En az Kapadokya kadar masalsı ve otantik düğün fotoğrafları çektirmek için, Soğanlı Vadisi oldukça ilginç bir fikir olabilir. Cenk Kaya

Haydarpaşa Tren Garı Filmlere ve hikayelere konu alan, köyden şehre gelenlerin İstanbul’a ilk ayak bastıkları Haydarpaşa Tren Garı, şehrin simgelerinden biri haline geldi. Otantik ve tarihi dokusu ile büyüleyen bu emektar gar, uzun zamandır hizmet vermiyor ancak hala daha İstanbulluların düğün fotoğrafı çektirmek için favori mekanlarından biri.

Atatürk Arboretumu, İstanbul’un en yeşil alanlarından biri. Sarıyer’de yer alan Belgrad Ormanı’nın güneyinde bulunan Atatürk Arboretumu, 1500’ü aşkın bitki türüne ev sahipliği yapıyor. İstanbullular için bulunmaz bir cennet olan Atatürk Arboretumu, sahip olduğu yeşilliği ve detaylar arasına gizlenmiş güzellikleriyle, düğün fotoğrafı çektirmek için en çok tercih edilen mekanlar arasında. Masal Gibi Düğün Kareleri elde edeceksiniz.

Kaleiçi Yüzyıllardır varlığını koruyan tarihi eserleri, cumbalı evleri ve dar sokaklarıyla Kaleiçi, çiçek kokuları eşliğinde, gelenek ve göreneklerimizi içerisinde barındıran en güzel kentlerden biri. Antalya’da yer alan Kaleiçi, dünyadaki en ilginç antik kentlerden biri aynı zamanda. Böylesine bir dokuya sahip olan Kaleiçi’nde, düğün fotoğraflarınız tarihin bir aynası niteliğinde olacak.

İzmir’in Karşıyaka semtinin en güzel mahallelerinden biri Bostanlı. Güneşin bile bir başka battığı, akşamüstleri balıktan dönen taka sesleriyle huzuru çağrıştıran bu güzide mahallenin sahili, düğün fotoğrafı çektirmek için en ideal yerlerden biri. Özellikle İzmir’de yaşayan şanslı kişilerdenseniz, düğün fotoğraflarınızın fonunu Bostanlı Sahili’yle süsleyebilirsiniz.

Bursa Tirilye Özellikle bahar aylarında bir hayli ziyaretçi akınına uğrayan Bursa Tirilye, şirin bir sahil kasabası. Doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile muhteşem bir atmosfere sahip olan Tirilye’de, hayallerinizin düğün fotoğraflarını çektirebilirsiniz.

Kapadokya, ülkemizde düğün fotoğrafı çektirmek için en çok tercih edilen yerlerden bir tanesi. Gökyüzünü süsleyen balonlar, arkanızda muhteşem bir fon oluşturan büyüleyici bir coğrafya… Instagram’a yüklediğinizde beğeni yağmuruna tutulacağınızın garantisini verebiliriz. Otantik bir masalın başkahramanları gibi hissetmek istiyorsanız, tercihinizi Kapadokya’dan yana kullanabilirsiniz. Masal Gibi Düğün Kareleri elde etmek elbette kolay olmasada Cenk Kaya bu hizmeti size sağlayacaktır.