Karşıyaka düğün fotoğrafçısı İzmir

Karşıyaka düğün fotoğrafçısı İzmir olarak, düğün albümü çekimleri ve hikaye çekimleri gibi çeşitli paketlerle hizmet veriyoruz. Düğün günü stresi, susmayan telefonlar ve dahası nedeniyle fotoğraf çekimi için planlanmayan sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. Bu sıkıntılar da fotoğraflara yansıyor. Bu nedenle düğünden sonra fotoğraf çekimi daha uygun oluyor.

Karşıyaka Düğün Fotoğrafçısı İzmir

Düğünden sonra çekilen fotoğraflarda çiftler daha rahat olduklarından ve stresli düğün günü geçtiğinden dolayı daha güzel ve eğlenceli kareler ortaya çıkıyor. Karşıyaka düğün fotoğrafçısı İzmir olarak, Cenk Kaya sizlere unutulmaz anılarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır.

Cenk Kaya, tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölgede daha güzel fotoğraflar çekilebileceğini biliyor. Bizimle iletişime geçerek nasıl bir çekim istediğinizi anlatmalısınız. Tabii ki her talebi karşılamaya çalışıyoruz, ancak her çekim kendi mevsimine uygun olmalıdır. Eylül başında ayçiçeği tarlasında çekim talebi isterseniz, bu mevsime uygun olmayabilir. Her çekim kendi bölgemizin çekimlerinden oluşur. Her bölgede gün batımı çekilemez. Eylül ve Temmuz’da gün batımı farklıdır. Güneş açısının mevsime ve saate göre değişiklik gösterdiğini unutmayın. Bu nedenle önceden bir çekim rotası belirlemeliyiz.

Ruhunuzu özgür bırakarak verdiğiniz pozlar, birbirinden farklı mekanlarda çekilen fotoğraflarda büyük keyif oluşturur. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyoruz.

Düğün fotoğrafları, bir düğün organizasyonunun olmazsa olmazlarındandır. Düğün fotoğrafları, düğünden geriye kalan en önemli detaylardır. İzmir’de düğün fotoğrafçısı olarak, özel gününüze anlam katabilmeniz için bizleri tercih edebilirsiniz.

Düğün günü veya sonrasında fotoğraf çekimleri ile ilgili detaylı bilgiye ve paketlerimize ulaşmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.