Kanvas Tablo sıkca sorulan sorular

Kanvas Tablo Nedir ? Canvas tablo, %100 pamuklu ressam tuvali üzerine yüksek çözünürlüklü iç mekan dijital baskı uygulanarak 3cm-4cm genişliğinde kurumuş ve fırınlanmış ahşapdan oluşan çerçeveye gerilerek hazırlanmaktadır. Arkadan zımbalanarak istenilen her ölçüde oluşturulan dekoratif tablolardır.

Kişiye özel tablo tasarlıyor musunuz? Seçtiğiniz herhangi bir tabloda renk, doku ve ölçüde(2 metreye kadar) istediğiniz boyutta ayarlıyoruz.  Bunun dışında İnternette beğendiğiniz herhangi bir görseli çizim ücreti karşılığında tasarımcımıza vektörel çizdirebilir ve kanvas tablo haline getirtebilirsiniz.  

Kendi resimlerimi tablo yaptırabilir miyim?
Evet, kendi resimlerinizi tablo yaptırabilirsiniz. Kişiye özel tablo istediğiniz ölçüdeki yapılabilmektedir. Kişiye özel tablolarınızda basılacak resmin boyutu ve kalitesi çok önemlidir. Yüksek kaliteli resimler tablonuzda daha güzel ve daha kaliteli durmasını sağlar. Eğer resminizin kalitesi hakkında kafanızda soru işaretleri varsa bizim ile iletişime geçiniz.

Kapıda ödeme seçeneği var mı? Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. EFT veya Havale ile alışveriş yapabilirsiniz.

WhatsApp/Instagram üzerinden sipariş verebilir miyim? Evet, sipariş verebilirsiniz. 

Hangi şehirden sipariş verebilirim? Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Kendi resimlerimi tablo yaptırabilir miyim? Evet, kendi resimlerinizi tablo yaptırabilirsiniz.

Tabloyu Nasıl Asacağım ? Tablonuz hazır bir şekilde asıma uygun olarak gönderilir. Duvara tek bir çivi çakarak tablonuzu direk asabilirsiniz.