İzmir dış çekim platosu

İzmir dış çekim platosu, İzmir’de bulunan bir dış çekim platosu olan İzmir Dış Çekim Platosu, çiftlerin farklı konseptlerde aynı mekanda fotoğraf çekmelerine olanak tanır. Fotoğrafçılar, genellikle çiftlerin aynı gün içinde çekim yapmak istemeleri ve bu sayede maliyetlerin düşük olması sebebiyle bu tarz çekimleri tercih ederler. Ancak bu durumda çiftlerin aynı pozları tekrar tekrar çekmek zorunda kalmaları sıkıntı yaratabilir. Bu nedenle fotoğrafçılar, çiftlerin taleplerine göre hareket ederler.

İzmir Dış Çekim Platosu

Dış mekan çekimlerinde farklı lokasyonlara gitmek ve uygun bir ortam yaratmak yorucu ve zaman alıcı olabilir. İşte tam da bu noktada fotoğraf stüdyoları devreye girer. Bazı durumlarda aynı kapı önünde yüzlerce çift çekim yapmış olabilirsiniz. Ancak fotoğraf stüdyolarında daha keskin ve sanatsal fotoğraflar elde etmek mümkündür. Fotoğrafçılar için asıl önemli olan, çiftlerin mutlu olması ve fotoğraflarını beğenmeleridir. Fotoğraf stüdyolarında yapacağınız çekimler sınırlı olsa da, çiftlerin gözlerindeki ışıltıyı yakalama şansınız daha yüksektir.

Dış mekan çekimleri genellikle üç farklı bölgede gerçekleştirilir ve gün batımı çekimleri en son yapılır. Bu nedenle uzun süreli dış mekan çekimleri imkansız hale gelebilir. Ancak fotoğraf stüdyolarında randevu alarak çekimleri daha kolay ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Önceden belirlenmiş bir gün ve saat için randevu almak, fotoğrafçıların işini kolaylaştıracaktır.

Fotoğraf platosu çekimleri Intagram