İris Göz Fotoğrafları

İris Göz Fotoğrafları, İris, gözün renkli kısmıdır ve göz renginin belirlenmesinde rol oynar. İnsanlar genellikle farklı göz renklerine sahiptirler, ancak en yaygın olanları kahverengi, mavi, yeşil ve gri renklerdir. Göz irisleri ayrıca farklı desenler ve şekiller de gösterebilir.

İnsanlar bu fotoğrafların resimler halinde hatıra amaçlı kullanmak istiyorlar. Ayrıca Bu resimleri değişik malzemeler üzerine tablo yada hatıra amaçlı kolye üzerine baskı bileklik üzerine baskı yada bilezik üzerine baskı yapılması talebinde bulunabiliyorlar. Cenk Kaya uzun yıllar fotoğrafçılık alanında harcamış birisi olarak bu hizmeti size verebilir. Bizim ile iletişime geçerek bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. İletişim

İris Göz Fotoğrafları

İris göz fotoğrafçılığı ile kendiniz için ve sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye oluşturabilirsiniz. İsterseniz dijital ortamda isterseniz baskı ile özel tablolar yaptırabilirsiniz. İris göz fotoğraf çekiminde sizlere birkaç farklı seçenekler sunmaktayız. Dijital fotoğraf çekimi ile göz fotoğrafınızı alabilir ve dijital ortamlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca tablolarımızdan ve baskılı diğer seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.