Düğün günü dış Çekimler

Düğün günü dış çekimler, aynı konsept çekimleri için kullanılır. Düğün günü yapılan çekimlerde zaman önemlidir, bu nedenle daha yakın çekim mekanları tercih edilir.

Düğün Günü Dış Çekimler

Düğün günü dış çekimler, İzmir çevresinde Karşıyaka Bostanlı, Kent Ormanı gibi yerlerde yapılır. Akşam olacak etkinliklere zamanında yetişmek için yapılan işlemlerdir. Düğün günü yapılan gelin-damat dış çekimi, gelin kuaförden çıkınca önceden belirlenmiş mekanda profesyonel makinalar ile yapılır. Düğün günü yapılan dış mekan çekimleri, akşam gelin alma işlemi olacaksa İzmir içi veya yakınları tercih edilir.

Yapılan bu konsept çekimlerin içerikleri genellikle aynıdır, ancak düğünün yapıldığı şehirde yakın alanlar tercih edilir. Tavsiyem, düğün öncesi veya sonrası yapılan fotoğraf çekimleridir. Zaman sınırlaması olmadığından daha az stresli bir gün geçirebilirsiniz.

Düğün hikayesi çekimi isteyenler için fotoğraf çekimi şarttır. Tüm gün çekim gerçekleştirebilirseniz, ancak zamanınız sınırlıysa dış mekan çekimini daha stresiz bir gün gerçekleştirebilirsiniz.

Artıları Düğün Günü Dış Çekimler

Gelinlik ve damatlığı tekrar giymek istemiyorsanız, düğün gününden önce yapmanız faydalı olabilir.

Ekstra kuaför masrafından kurtulabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı da fotoğraf çekimlerine dahil edebilirsiniz.

Eksileri Düğün Günü Dış Çekimler

Zaman kısıtlılığı, stres ve sürekli telefonların çalması nedeniyle çekime fazla konsantre olamamak.

Genellikle güneşin en iyi açıda olduğu 17:00’dan sonra genellikle kız evinde olma zorunluluğu ve 20:00’deki gün batımı sırasında ise düğün salonunda olma gereksinimi.

Gelinlikte herhangi bir sıkıntı yaşanma riski daha fazladır.

Düğün Günü Dış Çekim Yerleri

İzmir düğün fotoğrafı çekimi yaptırmak isteyen çiftler için en çok sorulan sorulardan biri, düğün günü fotoğraf çekimi konusudur. Düğün günü dış çekim yaptırmak için yeterli zaman ayıramayan çiftler düğünden önce veya sonra düğün fotoğrafı çekimi yaptırabilirler. Düğün günü fotoğraf çekimi ve düğün paketleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Düğün Sonrası Dış Çekim Yerleri

Düğün sonrası dış mekan fotoğraf çekimleri için zaman sınırlaması olmadığından uzak mesafeler tercih edilir. İzmir’deki düğün fotoğrafçısı ile yaptığımız fotoğraf çekimleri genellikle tüm gün sürer. Gün boyu süren çekimlerimiz, çiftler için birbirinden farklı mekanlarda düğün fotoğrafı anlamına gelir. Düğün fotoğraf çekimlerini düğünden sonraki bir zamanda yapmak, daha güzel sonuçların ortaya çıkması anlamına gelir. Bu tip dış mekan fotoğraf çekimleri için genellikle Çeşme, Alaçatı, Foça, Seferihisar gibi bölgeler tercih edilir.

Bu konu düğün paketleri bölümünde anlatılmıştır. Çekim sürecinde en özel dış çekimi gerçekleştirmek, bizi heyecanlandırmakla birlikte müşterilerimize alternatif çekim alanlarını sunarak her geçen gün yeni çekim alanları keşfetmeye teşvik etmek istiyoruz.