Cunda Dış Çekim Mekanları

Cunda Dış Çekim Mekanları, düğün fotoğrafları için mekan seçimi çiftlerin en çok zorlandığı konulardan biridir. Ancak Ayvalık’ın doğal güzellikleri ile çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alır. Denizi, doğası ve rengarenk sokakları ile Ayvalık, eşsiz düğün albümlerinin hazırlandığı Balıkesir’in en gözde beldesidir. Arnavut kaldırımlı sokaklarından plajlarına, değirmenlerinden koylarına ve masalsı rengarenk taş evlerine kadar birçok mekanda yaptığım dış mekan düğün fotoğraf çekimleri ile çiftlerin favori mekanı olmayı sürdürmektedir.

Cunda Dış Çekim Mekanları

Cunda Dış Çekim Mekanları, Balıkesir, İzmir ve çevresinde son yılların trend dış mekan düğün fotoğraf çekim mekanı olan Ayvalık’ta yer almaktadır. Rengarenk çiçeklere bezenmiş taş evleri ve Arnavut kaldırımlı sokakları ile Türkiye’nin dört bir yanından balayına gelen çiftlerin hemen hemen ilk tercihidir. Cumbalı taş evlerin önünde çekilen romantik ve eğlenceli düğün fotoğrafları için Ayvalık’a gelen çiftler, rengarenk begonviller ve sardunyalar önünde verdikleri pozlarla eşsiz düğün albümlerine kavuşarak en güzel günlerini yıllar sonra ilk günkü heyecanı ile hatırlayacaklardır.

150 yıllık taş evleri Cunda’ya gelenlerin ilk dikkatini çeken özelliklerindendir. Göz alıcı rengarenk yapıları, uygun ışık ile dış mekan düğün fotoğraf çekimlerinde harika bir dekor olarak kullanılır.

Ayvalık’ta düğün fotoğrafı çekimi için favori Cunda Dış Çekim Mekanları; Cunda Adası, Küçükköy, Badavut Plajı, Şirinkent, Batıkgemi ve Kozak Yaylasıdır. Fotoğrafçının hazinesi olan dış mekan mekanları gördükçe bu tip bölgeleri keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.

Cunda Dış Çekim Mekanları olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için özel anların saklı olduğu alanları tercih edebilirsiniz. İzmir’de düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendileri de belirleyebilirler. Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturacaktır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebilirsiniz. Bu yüzden otantik alanlar, dış mekan düğün fotoğraf çekimi için en uygun alanlardır.

Cunda Dış Çekim Hikayesi

İzmir düğün hikayesi, düğünün hazırlık aşamasından düğün bitimine kadar klasik video kaydının dışında sinematik ve öyküsel kayıt yapılarak en özel anların kaydedilmesi ve sonrasında birleştirilmesi olarak tanımlanabilir. Düğün sürecinde kısa video klip kaydı alınarak düğün konseptine uygun şekilde kurgusunun yapılması işlemi, düğün gününü daha etkileyici şekilde anlatma imkanı sunar. Böylece klasik video kaydının dışında daha sinematik tarz bir sunum ortaya çıkmış olur. İzmir düğün hikayesi, düğün belgeseli ya da düğün klipi olarak da adlandırılan bu film, ülkemizde son dönemde popüler hale gelmiştir.

Düğün hikayesi ya da düğün klipi profesyonel olarak kayda alınması gereken bir çekim türüdür. Kayıt sürecinde hangi açıdan ve nasıl çekim yapılması gerektiği profesyonellik gerektirdiği için bu alanda uzman olan video çekim ekibi tarafından destek alınması gerekir. İzmir’de düğün fotoğrafçısı olarak bizler, en iyi hizmeti sunabilmek adına fotoğraf ve video alanında uzman olan bir ekip ile sizlerin yanınızdayız.