Çiğli düğün fotoğrafçısı

Çiğli düğün fotoğrafçısı olarak, Foça, Urla ve Çeşme gibi tatil yörelerinde düğün fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktayız. Düğün günü stresi, telefonların susmaması ve daha fazlası gibi beklenmedik sıkıntılar, düğün fotoğraf çekiminde ortaya çıkabilir. Bu da fotoğraflara yansır. Düğün öncesi ya da sonrası fotoğraf çekimi için zaman sıkıntısı olmadığından, düğün sonrası fotoğraf çekimi daha uygundur.

Çiğli düğün fotoğrafçısı

Düğünden sonra çekilen fotoğraflarda çiftler daha rahat olduğundan ve stresli düğün günü geride kaldığından daha güzel ve eğlenceli kareler ortaya çıkar.

Farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf keyfini de artırır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan daha fazlasını, ancak doğada olduğunuzda otantik alanlarda verebilirsiniz.

Dış çekimlerinizi düğün günü planlıyorsanız, düğünün olduğu bölgenin yakınında bulunan bir alan seçilir. Etkinliklere yetişmek zor olabilir. Örneğin, Çeşme’de dış çekim yaparsak, fotoğraf için uygun saatler gün batımı fotoğraflarını çekmek istiyorsak saat 16:00 civarında başlar ve saat 8.30 gibi düğün salonuna gelmeniz gerekir. Bu, çiftleri zor duruma sokar. Tavsiyemiz, dış çekim fotoğraflarınızı düğünden sonra bir günde çekmemizdir.

Çünkü düğün günü aynı zamanda kuaför hizmetleri de verileceği için kuaförde işleriniz verilen saatlerde bitmeyebilir. Bu, her zaman karşılaştığımız bir durumdur.

Çiğli düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya, unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır. Tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölgenin daha güzel fotoğraflar çekileceğini bilir. İletişime geçerek nasıl bir çekim istediğinizi anlatmalısınız.

Çiğli düğün fotoğrafçısı hakkında daha detaylı bilgi ve paketlerimize ulaşmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.