Çiğli dış çekim fotoğrafçısı

Çiğli Dış Çekim Fotoğrafçısı Cenk Kaya, özel gününüzde unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracak. Düğün fotoğraf çekimlerini Foça, Urla ve Çeşme gibi tatil bölgelerinde gerçekleştirmekteyiz.

Çiğli Dış Çekim Fotoğrafçısı

Birbirinden farklı mekanlarda vereceğiniz pozlar, fotoğraf için büyük keyif oluşturur. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, otantik alanlarda doğanın sunduğu huzurlu ortamlarda yakalayabilirsiniz.

Çiğli’de düğün fotoğrafçısı arayan çiftlere tavsiyemiz, fotoğrafçınızın çektiği fotoğraflara bakarak karar vermeleridir. Çünkü en güzel gününüzde her şeyin hayal ettiğiniz gibi olması istenir. Çiğli’deki düğün dış çekim fotoğrafları genellikle Foça, Karşıyaka sahili ya da İzmir’in diğer fotoğraf çekilebilecek dış mekanlarında çekilir.

Düğün Albüm paketi

Düğün albümü çekimleri ve hikaye çekimleri gibi çeşitli paketlerle hizmet vermekteyiz. Düğün öncesi ya da sonrası fotoğraf çekimi için hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şartlar uygunsa, düğün sonrası fotoğraf çekimi daha uygun olabilir. Düğün günü ortaya çıkan stres, sürekli çalan telefonlar ve daha birçok problemin fotoğraflara yansıdığı görülmüştür. Düğün sonrası fotoğraf çekimlerinde çiftler daha rahat olduklarından, stresli düğün gününden sonra daha güzel ve eğlenceli kareler oluşur.

Çiğli dış çekim fotoğrafçısı, birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için büyük keyif oluşturmaktadır.

Düğün Günü çekimleri

Düğün günü çekimleri için düğünün olduğu bölgenin yakın çevresinde bulunan dış çekim alanları tercih edilmektedir. Ancak akşam düğün törenleri gibi etkinliklere yetişmek zor olabilmektedir. Bu nedenle, çiftlere dış çekim fotoğraflarını düğün öncesi ya da düğün sonrası bir günde çekmeleri önerilmektedir. Çünkü düğün günü aynı zamanda kuaför hizmetleri de sunulduğundan, kuaförde işler biraz uzun sürebilir. Bu durum da düğün günü çekilen dış çekim fotoğraflarının kalitesini düşürebilir.

Çekim Mekanları

Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. Çiğli düğün fotoğrafçısı olarak, çiftlerin dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimlerine de katkıda bulunmaktayız.

Düğün günü fotoğraf çekimi ve düğün paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.