Çaltıcak Düğün Fotoğrafçısı

Çaltıcak düğün fotoğrafçısı olarak düğün günü veya düğünden sonra fotoğraf çekimleri hakkında detaylı bilgiye ve paketlerimize iletişim bilgilerimden ulaşabilirsiniz.

Çaltıcak Düğün Fotoğrafçısı

Çaltıcak’da düğün albümü çekimleri ve hikaye çekimleri gibi çeşitli paketlerle hizmet vermekteyiz. Düğün günü, düğün öncesi veya sonrası fotoğraf çekimi için bize ulaşabilirsiniz. Eğer koşullar elverişliyse, düğünden sonra fotoğraf çekimi daha uygun olabilir. Düğün günü stresi, susmayan telefonlar ve daha fazlası gibi planlanmayan sorunlar ortaya çıkabilir ve bu da fotoğraflara yansıyabilir.

Düğünden sonra çekilen fotoğraflarda çiftler daha rahat oldukları ve stresli düğün günü geride kaldığı için daha güzel ve eğlenceli kareler ortaya çıkar. Düğün fotoğraf çekimleri, albüm çekimi, düğün hikayesi gibi çeşitli paketler hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi öğrenmek için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Çaltıcak Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya, unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır. Cenk Kaya, tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölgede daha güzel fotoğraflar çekileceğini bilir. Çünkü Cenk Kaya, fotoğraf sezonu sonrası define avcıları gibi her yıl yeni alanlar aramaktadır. Bizimle iletişime geçerek nasıl bir çekim istediğinizi anlatmanız gerekiyor.

Tabii ki her talebi karşılamaya çalışıyoruz, ancak her çekim kendi mevsimine uygun olmalıdır. Eğer eylül başında ayçiçeği tarlasında çekim yapmak isterseniz, bu o mevsime uygun değildir. O mevsimde ayçiçeği tarlası olmaz. Her çekimin kendi bölgesinin çekimleri olduğunu da unutmamalısınız. Örneğin, her bölgede gün batımı çekilemez. Eylül ve temmuz gibi aylarda gün batımı farklıdır. Güneşin açısı mevsime ve saate göre değişiklik gösterir. Bu nedenlerden dolayı, önceden karşılıklı bir beyin fırtınası yaparak çekim rotasını belirlemeliyiz.

Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf çekimi için büyük keyif oluşturur. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebilirsiniz.