Bozcaada düğün çekimi

Bozcaada düğün çekimi Düğün yaklaşınca işleriniz daha da artarak devam edecektir. Bozcaada düğün çekimi de en özel olması gerekir. O gün yapılan çekimlerde hem gelin hem de damat kendini en iyi hissettiği yerde ve pozda durmalı, fotoğrafçı onları tanıyarak ne istediğini bilerek hareket etmelidir.

Bozcaada düğün çekimi

Bozcaada düğün çekimi fotoğraf çekimleriniz bir senaryo üzerinden çekilmektedir. video klip çekimleri mutlu günlerimizden bir gün çiftlerimiz istekli unutulmaz anılarını fotoğraf karelerine aktaracakları için onun heyecanı içinde bizler içinde şanlı olduğum bir gün fotoğraf çekimi için her şey bize uygun mutlu gururlu olarak bugünkü çekimlerimi tamamladım . Tabi ki bunu yılda yüzlerce çiftin fotoğraflarını çektiğim için onların gözlerindeki mutluluğu görmekteyim.

Bu konuda kendimi şanslı birisi olarak görüyorum. Mutlu ve gelecekten umutlu insanlarla beraber olduğum için bende mutlu oluyorum işimi yapıyorum ama buda benim için bir gıda kadar önemli olarak algılıyorum ” Teşekkürler TUĞBA SEYMEN Bana bu fırsatı verdiğiniz için ” Fotoğrafçılık bir tutku benim için bir yaşam tarzı yaşamak için bir sebep . Bir gün boyunca mutlu çiftlerle beraber oluyorsun Mutlu oluyorum. tekrar Teşekkürler

Çiftler evlenirken pek çok şeyin özel olmasını isterler. Düğün hazırlıkları da böyledir. Aylar öncesinden başlar. İlk kural tabii ki gelinliktir. Her çift düğününde kusursuz görünmek istediği için öncelikle gelinliğinin modelini seçer ki bu zaten düğün gününe kadar sürecektir. Ev alışverişleri, ve derken düğün günü gelir.

Fotoğraf çekimine başlamadan önce tabi ki onlar ile daha önceden fotoğraf çekim bölgesi belirleme ve senaryonun nasıl olacağı fotoğraf çekimleri esnasında ne tip kıyafetler getirecekleri hangi tip ayakkabı kullanacakları gibi konularda fikir alış verişinde bulunuyoruz. Bende önceki tecrübelerimi aktarıyorum. Bu arada onların hikayelerini öğrenme şansım oluyor. Çiftleri tanıyorum. Mutlu oluyorum oluyorum. Instagram