Ankara dış çekim fotoğrafçısı

Profesyonel Ankara dış çekim fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafından sizlere özel gününüzde unutulmayacak anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır.

Ankara dış çekim fotoğrafçısı

Ankara’da Ankara dış çekim fotoğrafçısı arayan çiftlere tavsiyemiz fotoğrafçınızın çektiği fotoğrafları bakarak karar vermeniz gerekir. Çünkü en güzel gününüzde her şeyin hayal ettiğiniz gibi olması istenir. Ankara düğün dış çekim fotoğrafları genelde Ankara genelinde dış çekim alanı olarak adlandırılan bölgelerde çekiliyor.

Bizim için her türlü doğal ortam fotoğraf çekim alanıdır. Ankara dış çekim fotoğrafçısı CENK KAYA Her anının, her hatıranın kendine has bir üslubu, kendine özel bir öyküsü olduğunu belirten CENK KAYA, “ fotoğrafı makine değil fotoğraf sanatçısı çeker”

Ankara dış çekim fotoğrafçısı eğer düğün günü çekim planlıyorsanız dış çekim fotoğraflarımızı Ankara yakın çevresinde bulunan dış çekim yapılabilecek alan seçilir. Çünkü akşam düğün töreni gibi etkinliklere yetişmek zor olur. Örneğin şehir dışında bir dış çekim yaptığımızı düşünelim o bölgenin açısı fotoğraf için uygun saat 16:00 civarında başlar gün batımı fotoğrafları da çekmek istersek saat yaklaşık 8:30 gibi olur sizin o saatten sonra düğün salonunda gelmeniz saat 10 gibi olur.

Bu da çiftleri zor duruma sokar bizim tavsiyemiz dış çekim fotoğraflarınızı düğün sonrası bir günde çekmemizdir. Çünkü düğün günü aynı zamanda Kuaför hizmetleri olacağında kuaförde işleriniz verilen saatlerde bitmeye bilir bu zamanlar olabilir. Dolayısıyla düğün günü çekilen dış çekim şehir içinde bile zor yetişiyor. Her defasında karşılaştığım durumdur.

Ankara düğün fotoğraf çekimi ; Tavsiyemiz dış çekim fotoğraflarınızı düğün sonrası bir günde çekmemizdir. Zaman sınırlaması olmayacağından her türlü stresten uzak bir çekim daha uygundur. Birbirinden farklı mekanlarda vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını otantik alanlarda doğa ile çok daha iyi fotoğraf kareleriniz yansıyacaktır.

Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. Ankara düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir.

Dış Çekim 1 Dakikalık Video Klip Çekimi

Video kayıt süresinin çok daha az olduğu ve sadece dış çekim sürecinde oluşturulan video klip çalışmasıdır. Düğün hikayesi tercih etmeyen çiftler için hem kısa bir anı hem de sosyal medyada paylaşabilmek adına kısa bir çalışma yapılır. Ortalama 1 dakika aralığında olan bu dış çekim kipi, fotoğraf çekim sürecinin tüm aşamalarından kısa video klip kayıtları alınarak oluşturulur. Daha geniş ve detaylı bilgi için İzmir düğün fotoğrafçısı sayfamızdan iletişim bölümüne tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ankara dış çekim düğün klipi

Düğün gününden farklı bir günde dış çekim yaptırmak isteyen çiftler için, sadece dış çekimde kaydedilen görüntülerden elde edilen film türüne dış çekim düğün klipi adı verilir. Bu formata göre sadece dış çekim görüntülerinden elde edilen görüntüler kullanılarak İzmir düğün hikayesi oluşturulur.

Düğün klipi ve düğün belgeseli

Düğün gününü tüm detayları ile videoya aktarılması İzmir düğün hikayesi kavramını ortaya çıkarmaktadır. Uzun ve sıkıcı değil, akıcı ve eğlenceli olmak üzere hazırlanan bu videolarda gün boyu çekim yapılarak düğün gününün tüm anlam ve önemi kayda alınır. Böylece düğün hikayesi oluşturularak çift için en önemli olan eğlence, hüzün, aşk, romantizm ve benzer anılar geleceğe taşınır. Düğün klipi yani İzmir düğün hikayesi diye bilinen çekim türü tüm gün olarak yapılır. Gelin kuaför hazırlık aşamasından itibaren başlayan çekim gece eğlence bitimine dek devam eder, bu sürede kısa kısa önemli anlardan video kaydı alınır. Böylece ortaya çıkan düğün hikayesi videosu günün en önemli anlarından derlenmiş olmaktadır.

Ankara düğün fotoğrafı dış çekim yerleri

Ankara dış çekim fotoğrafçısı, Eymir Gölü Ankara’da hafta sonu kaçamaklarının öncülerinden Eymir Gölü; göl ve orman manzarasıyla düğün fotoğrafları için muhteşem kareler sunuyor. ODTÜ bünyesinde bulunan Eymir Gölü’nde düğün fotoğraf çekimi izni için rektörlüğe başvurmak gerekiyor.

Dış Mekan çekimlerimiz olan eymir ardında hemen bu mekana yakın bir bölge olarak mühye köyünden bahsetmek istiyoruz. Bir çok Ankaralı çiftimizin bilmediğini düşünerek detaylı bir şekilde sizlere anlatmak istiyoruz. Her mevsim ayrı özellikler taşıyan bu bölgede elde bilecek en ilginç Düğün Fotoğrafları Pozlarına sahiptir.

Bilgi verdiğimiz mekanların bir başka özelliği de bir birlerine yakın bölgeleri sizler için alt alta sıralayarak paylaşmak istiyoruz. Bu sayede minümum zaman kaybı içerisinde çiftlerimizin sıkılmadan bir başka mekanda altertatiflerini sağlamak istiyoruz. Yazımı fotoğraflarla çok daha iyi bir şekilde detaylandırmak istiyoruz. İşte Ankara Dış Çekim Düğün Fotoğrafı Yerleri için Ankara dış çekim fotoğrafçısı başlığı altında Populer Düğün fotoğrafı çekim mekanlarımız dan ikincisi olan mühye köyü

Ankara dış çekim fotoğrafçısı, Üsteki paylaştığımız mekanlara yakın bir bölge olan mogan gölü kendine has tonlarıyla bu bölgede çekim yaptırmak isteyen çiftlerimiz için yoğun tercih edilen bir bölgedir. Bu bölgede çekilmiş düğün fotoğraflarını bir de bizim gözümüzden görmenizi çok isteriz. Fotoğraflar üzerine konuşmak istiyorum özellikle. Bir çok Ankara’lı çiftimizin aklına mangal bölgesi olarak gelse de çekmiş olduğumuz fotoğrafları gördükten sonra fikirlerini değiştireceklerine eminiz. İşte Mogan Dış Çekim Düğün Fotoğrafları

Ankara dış çekim fotoğrafçısı; birbirlerine yakın bölgeleri size detaylı bir şekilde anlattıktan sonra bir başka popüler olan dış mekan düğün fotoğrafı yerleri olan bölgelere geçiyoruz. Bu bölge de ilk olarak ODTU kampüsünden söz etmek istiyorum. Kendine ait özgün kampüsü ve öğrencileriyle elde edebilecek mükemmel düğün fotoğraflarına sahiptir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTU – METU ) kampüsünde çekilmiş birbirinden renkli birbirinden Eğlenceli Düğün Fotoğraflarıyla size çok daha detaylar vermek istiyoruz.

Fotoğraflara geçmeden önce dile getirmek istediğimiz bir konu başlığını da buradan sizinle paylaşmak istiyoruz. Odtü de fotoğraf çekimi izin konusu yıl boyunca bu konuyla ilgili inanılmaz sorular almaktayız. Eğer Çiftimiz odtü mensubu ise izin konusunda herhangi bir problem özel günler dışında  yaşamamaktadır. Odtü mezunu olmayıp çekimlerini burada yaptırmak isteyen çiftlerimiz konusu ise çiftlerden herhangi birinin yakın bir akrabasının yine odtu mensubu olması gerekmektedir. Bu konuyla ilgili bir başka sorunuz olursa eğer size telefon yoluyla bilgi vermeyi çok isteriz. Ankara dış çekim fotoğrafçısı Cenk KAYA ile iletişime geçiniz.