Alaçatı Yel Değirmenleri taş evleri

Alaçatı Yel Değirmenleri taş evleri fotoğrafları sizlerin düğün gününün unutulmaz anlarına ait fotoğrafları olacaktır. Cenk Kaya İzmir düğün fotoğrafçısı olarak sizlere bu hizmeti sağlayacaktır. Alaçatı Yel Değirmenleri taş evleri bölgemizin sahil şehirlerinden Çeşme’de bulunmaktadır. Elbette bu bölgelerde dış çekim düğün fotoğrafları çekmekteyiz.

Alaçatı Yel Değirmenleri taş evleri

Alaçatı Yel Değirmenleri taş evleri yaz sezonu çekimleri bu bölgelerin tatil günleri kalabalık olması sebebiyle nüfus yoğunluğu fazla olacağında genelde hafta içi dış çekin düğün fotoğraflarınızı çekmenin uygun olacağı kanısındayım. Bizler genelde dış çekim düğün fotoğraflarınızı çekmeden önce çiftler ile bir araya gelip birlikte bir çekim rotası gerçekleştiriyoruz. Eğer çekimleriniz düğün öncesi yada çekim sonrası yapmayı planladı iseniz. Bu konsept çekimler uygun oluyor. Çiftler ile çekim rotası belirleme esnasında Albüm içeriklerini ne tip model albüm olacağınıda netleştiriyoruz.

Düğün Fotoğrafları Fatma Gökhay

Eğer düğün günü çekim planlıyorsanız dış çekim fotoğraflarımızı İzmir yakın çevresinde bulunan dış çekim yapılabilecek alan seçilir. Çünkü akşam düğün töreni gibi etkinliklere yetişmek zor olur. Örneğin Foça’da dış çekim yaptığımızı düşünelim o bölgenin açısı fotoğraf için uygun saat 16 civarında başlar gün batımı fotoğrafları da çekmek istersek saat yaklaşık 8.30 gibi olur sizin o saatten sonra düğün salonunda gelmeniz saat 10 gibi olur Bu da çiftleri zor duruma sokar bizim tavsiyemiz dış çekim fotoğraflarınızı düğün öncesi ya da düğün sonrası bir günde çekmemizdir.
Çünkü düğün günü aynı zamanda Kuaför hizmetleri olacağında kuaförde işleriniz verilen saatlerde bitmeye bilir bu zamanlar olabilir Dolayısıyla düğün günü çekilen dış çekim şehir içinde bile zora düşüyor bunu her defasında karşılaştığımız durumdur.

Karşıyaka dış çekim düğün fotoğrafları
İzmir’de düğün fotoğrafçısı arayan çiftlere tavsiyemiz fotoğrafçınızın çektiği fotoğrafları bakarak karar vermeniz gerekir Fotoğrafcının Fotoğraflarına bakarak karaverirler çünkü en güzel günümüzde her şeyin hayal ettiğiniz gibi olması istenir. İzmir düğün dış çekim fotoğrafları genelde Çeşme Alaçatı’da a da Foça ve Seferihisar gibi bölgelerde çekilir

Karşıyaka dış çekim düğün fotoğrafları Profesyonel Dış Çekim düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafından sizlere özel gününüzde unutulmayacak anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır.