Akhisar dış çekimi fotoğrafçısı

Akhisar dış çekimi fotoğrafçısı Cenk Kaya, özel gününüzde unutulmayacak anılarınızı fotoğraf karelerine aktaracak.

Akhisar dış çekimi fotoğrafçısı

Akhisar’da dış çekim fotoğrafçısı arayan çiftlere tavsiyemiz, fotoğrafçınızın çektiği fotoğrafları inceleyerek karar vermenizdir. Çünkü en güzel gününüzde her şeyin hayal ettiğiniz gibi olması istenir. Akhisar düğün dış çekim fotoğrafları genellikle Çeşme Alaçatı, Foça ve Seferihisar gibi bölgelerde çekilir.

Düğün günü dış çekim planlıyorsanız, Akhisar yakın çevresinde dış çekim yapılabilecek bir alan seçilir. Çünkü akşam düğün töreni gibi etkinliklere yetişmek zor olabilir. Örneğin, Foça’da dış çekim yaptığımızı düşünelim. O bölgenin açısı fotoğraf için uygun saat 16 civarında başlar ve gün batımı fotoğrafları da çekmek istersek saat yaklaşık 8.00 gibi olur. Sizin o saatten sonra düğün salonunda gelmeniz saat 10 gibi olur. Bu durumda çiftleri zor durumda bırakabilir. Bizim tavsiyemiz, dış çekim fotoğraflarınızı düğün sonrası bir günde çekmenizdir. Çünkü düğün günü aynı zamanda kuaför hizmetleri de verildiğinden, işleriniz verilen saatlerde bitmeyebilir. Dolayısıyla, düğün günü çekilen dış çekim fotoğrafları şehir içinde bile zor olabilir. Bu durum her defasında karşılaştığımız bir durumdur.

Birbirinden farklı mekanlarda vereceğiniz pozlar, fotoğraflarınız için büyük keyif oluşturacaktır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını otantik alanlarda ve doğal ortamlarda çekebilirsiniz.

Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. Akhisar dış çekimi fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler de belirleyebilirler.

Akhisar düğün fotoğraf çekimi yaptırmak isteyen çiftler için en çok sorulan sorulardan birisi de düğün günü fotoğraf çekimi konusudur. Düğün günü dış çekim için yeterli zaman ayıramayan çiftler, düğünden önce ya da sonra bir zaman diliminde düğün fotoğraf çekimi yaptırabilirler. Düğün günü fotoğraf çekimi ve düğün paketleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akhisar dış çekimi fotoğrafçısı
CENK KAYA
FOTOĞRAF SANATÇISI
TEL : + 9 0 5 3 6 921 0100
TEL (Ofis) : + 9 0 232 364 0240
Şükran Kurdakul Sokak No :14 Daire :4
KARŞIYAKA ZİRAAT BANKASI ÇARŞI ŞÜBESİ YANI KARŞIYAKA-İZMİR